NavigaceVYHLÁŠENÍ NOUZOVÉHO STAVU PRO ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY

VYHLÁŠENÍ NOUZOVÉHO STAVU PRO ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY


Na základě vznesených dotazů funkcionářů organizačních jednotek ČRS, ve vztahu k nemožnosti pořádat výroční členské schůze v již naplánovaných a schválených termínech (týká se i následných územních konferencí a Republikového sněmu ČRS), Vám sdělujeme následující:

V souvislosti s Vládním usnesením č. 194 ze dne 12. března 2020 o vyhlášení Nouzového stavu pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru / označovaný jako SARS CoV-2/ na území České republiky

Do odvolání

Republiková Rada ČRS tímto informuje širokou rybářskou veřejnost, že všechny výše uvedené akce jsou odloženy na neurčito a v současné době nelze predikovat, s jakým časovým zpožděním následně proběhnou; 

- Po zrušení Nouzového stavu na území ČR Vás budeme neprodleně informovat o všech přijatých opatřeních, jež bude potřeba v souvislosti s novými termíny konáním těchto akcí následně přijmout. 

V souvislosti s Mimořádným nařízením Vlády ČR ze dne 12. března 2020 zdůrazňujeme, že zákaz organizace akcí se zpřísnil na účast maximálně 30 osob, a to včetně technického personálu.

Republiková rada ČRS důrazně doporučuje organizačním složkám odložení všech hromadných akcí, členských schůzí i rybářských závodů, a to do ukončení platnosti tohoto opatření. 

Děkujeme za pochopení   -   Dr. Karel Mach předseda ČRS


Upozornění koordinátora pro sportovní činnost ČRS

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

vzhledem k vývoji situace, týkající se šířící se nákazy koronavirem, vyhlásila Vláda ČR na celém území ČR nouzový stav. Tento stav je platný od 12. 3. 2020 14:00 hod., a to na dobu 30 dnů. Toto umožní státu efektivněji reagovat na rychle se šířící nákazu. Rád bych Vás s ohledem na tento stav informoval o dalších opatřeních, ke kterým přistupujeme s cílem snížit rizika rozšíření nákazy mezi naše členy spolku. Obracím se na Vás jako koordinátor pro sportovní činnost Rady ČRS, z. s.:

1) Po dobu nouzového stavu budou zrušeny sportovní akce všech sportovních odborů Rady ČRS, z. s. – bez výjimky.

2) Sportovci ČRS, z. s. se nesmí zúčastňovat mezinárodních akcí – bez výjimky.

3) Rada ČRS, z. s. doporučuje všem ÚS a MO v tomto období soutěže územního, regionálního či místního charakteru nepořádat.

4) Sportovním odborům Rady ČRS, z. s. se doporučuje včas upravit nominační kritéria v alternativách pro jednotlivé mezinárodní závody (MS, ME, atd.).

5) Nominační kritéria na případná domácí Mistrovství ČR (Národní kolo ZU) budou plně v kompetenci  příslušných odborů Rady ČRS, z. s. či ÚS.

6) Po dobu, dokud Vláda ČR neodvolá všechna opatření, obracejte se prosím s případnými dotazy na oddělení sportu a mládeže Rady ČRS, z. s.  

Děkuji za pochopení.    

                           PETRŮV ZDAR      

Ing. Ivan Bílý, Ph.D.  v. r. - koordinátor SČ ČRS                                                                     


PhDr. Mgr. Ing. Karel Mach, MSc., MBA  v. r. -  předseda ČRS                                       

VYHLÁŠENÍ NOUZOVÉHO STAVU PRO ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY

Czech English German Russian Spanish

  • Rybářské závody
  • Přehledy úlovků
  • Fotogalerie